Başlangıç ve Bitiş Tarihi
29.01.2015- 29.01.2015
Başlangıç ve Bitiş Saati
12:01- 12:01
Yer / Adres :
Web Adresi :
E-posta Adresi :
İlgili Kişi :
2014 Aralık Dönemi ÖYP Atamalar

 

2014 ARALIK DÖNEMİ ÖYP ATAMALARI HAKKINDA DUYURU 

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesine 2014 Aralık Dönemi ÖYP kapsamında, açıktan atanan veya naklen atama işlemleri devam eden ÖYP Araştırma Görevlilerinin listesi aşağıda sunulmuştur.  

 

Bu duyuru, atama işlemleri tamamlanmış ÖYP Araştırma Görevlilerine tebligat niteliğinde olup, atananlara ayrı bir tebligat yapılmayacaktır. Bu nedenle, atama işlemi tamamlanan Araştırma Görevlilerimizin, en kısa zamanda, atandıkları birimde göreve başlama işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 

Yüksek Öğretim Kurulu ÖYP Usul ve Esaslarına göre;

1. Yabancı dil puanı 65 üstü olan ve atama tarihi itibariyle, herhangi bir yükseköğretim kurumunda lisansüstü eğitime başlamamış Araştırma Görevlerimizin, 29 Ocak 2015 - 02 Şubat 2015 tarihleri arasında, ÖYP Lisansüstü Eğitim Kontenjanlarından (yüksek lisans başlamamış olanlar yüksek lisans, doktora eğitimine başlamamış olanlar doktora) tercih yapmaları gerekmektedir.

2. Ataması yapılan araştırma görevlilerinden, Yabancı Dil Puanı 65’in altında olan Araştırma Görevlilerimizin, altı ay süreli yabancı dil eğitimine başlamak için YÖK ÖYP Yabancı Dil Eğitimi Tercihlerini yapmaları gerekmektedir (Bu Araştırma Görevlilerimizin, YÖK ÖYP duyurularını yakından takip etmeleri önerilmektedir).

 

3. Atama tarihi itibariyle, lisansüstü eğitime devam eden ve Yabancı Dil Puanı, 65’in üstünde olan Araştırma Görevlerimizin, lisansüstü eğitim gördükleri yükseköğretim kurumlarına, 35. Madde ile görevlendirme işlemlerine ilişkin talepler, Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığı’na iletilecektir.

 

29 Ocak 2015 tarihi itibariyle ataması yapılan ÖYP Araştırmalar Görevlerinin Listesi

 

 

Adı

Soyadı

Atanma Durumu

1

ABDÜLKADİR

GÜLÇÜR

Ataması Yapıldı

2

DOĞUŞ

KILIÇARSLAN

Ataması Yapıldı

3

ALPTEKİN

AYDINLI

Ataması Yapıldı

4

SENA

IŞIKLAR

Ataması Yapıldı

5

MELİK

EFEOĞLU

Ataması Yapıldı

6

DUYGU

DALASLAN

Ataması Yapıldı

7

NECVA

BÖLÜCÜ

Naklen atama işlemleri devam ediyor